KONST / Litografier / Litografi 8369023
nr 836 9023
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Litografi, Ardy Strüwer (f. 1939), 73/125, signerad, "Vincents desire", bladets mått: 24x32
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:41:07
15/7 18:30:12
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer